Regulamin konkursu fotograficznego

“Obrączkowanie w obiektywie”

 

§1 Konkurs fotograficzny „Obrączkowanie w obiektywie” jest skierowany do uczestników – załogantów i obrączkarzy Akcji Bałtyckiej.

 

§2 Przedmiotem konkursu są fotografie pokazujące obrączkowanie na terenowych stacjach obrączkowania ptaków. Szczególnie pożądane jest pokazanie różnych etapów związanych z procesem obrączkowania ptaków, od momentu ich schwytania w sieci do momentu wypuszczenia, jak również ukazanie emocji towarzyszących obrączkowaniu i kontaktowi z żywymi ptakami.

 

§3 Zdjęcia konkursowe powinny mieć przybliżoną rozdzielczość 1150×850 pikseli (po skadrowaniu). Oprócz tego należy przysłać zdjęcie w oryginalnej rozdzielczości, nie kadrowane.

 

§4 Zdjęcia konkursowe powinny być podpisane tytułem .

 

§5 Zdjęcia na konkurs należy nadsyłać do 31 grudnia 2014 na adres konkursy.AkcjaBaltycka@gmail.com . W mailu należy zamieścić następujące oświadczenie: OŚWIADCZAM, ŻE NADESŁANE ZDJĘCIE ZOSTAŁO PRZEZE MNIE WYKONANE OSOBIŚCIE, POSIADAM DO NIEGO WSZELKIE PRAWA AUTORSKIE I MAJĄTKOWE, ORAZ ŻE NIE JEST ONO OBCIĄŻONE WADAMI PRAWNYMI. ZGADZAM SIĘ NA JEGO UPUBLICZNIENIE NA INTERNETOWYCH STRONACH AKCJI BAŁTYCKIEJ ORAZ NA JEGO PRZETWARZANIE I PRZECHOWYWANIE PRZEZ ORGANIZATORÓW AKCJI BAŁTYCKIEJ. W WYPADKU NAGRODZENIA ZDJĘCIA, ZGADZAM SIĘ NA JEGO NIEODPŁATNE UŻYCIE W PROMOCJI AKCJI BAŁTYCKIEJ W FORMIE PLAKATU, BANERU, W FOLDERZE, BROSZURZE, DO ZILUSTROWANIA PUBLIKACJI DOTYCZĄCYCH AKCJI BAŁTYCKIEJ, NA STRONACH INTERNETOWYCH, PROFILU SPOŁECZNOSCIOWYM FACEBOOK I W KAŻDEJ INNEJ ZGODNEJ Z PRAWEM FORMIE. PONADTO OŚWIADCZAM, ŻE PRZEDSTAWIONE NA ZDJĘCIU OSOBY/OSOBA WYRAZIŁY ZGODĘ NA UPUBLICZNIENIE SWOJEGO WIZERUNKU NA STRONACH AKCJI BAŁTYCKIEJ, ORAZ W CZASIE DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH.

 

§6 Na konkurs nie będą przyjmowane zdjęcia obraźliwe, obsceniczne i niezgodne z prawem.

 

§7 Zdjęcia nadesłane na konkurs będą eksponowane w galerii „Obrączkowanie w obiektywie” na stronie internetowej Akcji Bałtyckiej oraz na profilu społecznościowym Facebook.

 

§8 Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w otwartym głosowaniu za pomocą sądy umieszczonej na stronie galerii pod zdjęciami.

 

§9 Zostaną przyznane trzy nagrody: nagroda główna, nagroda drugiego stopnia i nagroda trzeciego stopnia. Nagroda główna zostanie przyznana zdjęciu, które dostanie najwięcej głosów w sondzie, nagroda drugiego stopnia zdjęciu, które w sądzie otrzyma drugą najwyższą liczbę głosów itd.

 

§10 Nagrody będą stanowiły kubki promocyjne AB z rzadkimi świstunkami i pokrzewkami oraz książki o tematyce ornitologicznej.

 

§11 Nagrodzone zdjęcia będą wykorzystane nieodpłatnie w promocji Akcji Bałtyckiej.

 

Witaj, nieznajomy

Przysłowie na dziś

Patrz: wróbel wyleciał nad łabędzie i spogląda z góry.

Kazimierz Przerwa-Tetmajer

مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون