Zespół Organizacyjno-Naukowy
Programu Badawczego Akcja Bałtycka

Przemysław Busse

prof. dr hab. Przemysław Busse

Honorowy Przewodniczący

Czynny obrączkarz AB

  • busse@wbwp-fund.eu
  • (+48 58) 572-23-96
Jarosław Nowakowski

dr inż. Jarosław Nowakowski

Kierownik

Czynny obrączkarz AB

  • j.k.nowakowski@gmail.com
  • (+48 58) 523-61-53
Magda Remisiewicz

dr hab. Magdalena Remisiewicz

Czynny obrączkarz AB

  • magdalena.remisiewicz@biol.ug.edu.pl
  • (+48 58) 523-61-56
Rosina

mgr Katarzyna Rosińska

Czynny obrączkarz AB

  • k.rosina@gmail.com
  • (+48 58) 523-61-56
Krzysiek Stępniewski

mgr Krzysztof Stępniewski

Przygotowanie i remanenty obrączek,
kontrola zeszytów, raport.
Promocja, zaświadczenia o pobycie na AB

Czynny obrączkarz AB

  • krzysztof.stepniewski@ug.edu.pl
  • (+48 58) 523-61-54
Katarzyna Stępniewska

mgr Katarzyna Stępniewska

Raport

Czynny obrączkarz AB

  • katarzyna.stepniewska@ug.edu.pl
  • (+48 58) 523-61-54
Justyna Szulc

mgr Justyna Szulc

Korekta błędów w bazie danych i zeszytach

Czynny obrączkarz AB

  • justyna.szulc@biol.ug.edu.pl
  • (+48 58) 523-61-54
Ola Niemc

mgr Aleksandra Niemc

Pomoc w prowadzeniu grafiku

  • ola.niemc@gmail.com
  • (+48 58) 523-61-56
Michał Redlisiak

mgr Michał Redlisiak

Czynny obrączkarz AB

  • michal.redlisiak@biol.ug.edu.pl
  • (+48 58) 523-61-56

Witaj, nieznajomy

Przysłowie na dziś

Kiedy jastrzębieje sowa, chce wyżej latać sokoła.

Polskie

مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون