Drodzy Akcjonariusze!

Zawieszamy kolejny apel studentów dr Marka Kellera o nadsyłanie materiałów do powstającej o nim książki. Popieramy go gorąco! Dr Marek Kelller był wspaniałym kolegą i przyjacielem wielu osób związanych z Akcją Bałtycką, sam był akcjonariuszem, kierownikiem akcyjnym i osobą dla Akcji Bałtyc­kiej zasłużoną.

Drodzy Przyjaciele, Uczniowie, Koledzy i Koleżanki Dr Marka Kellera.
Do końca roku zostały już tylko 3 miesiące. To ostatnie chwile, aby podzielić się swoimi wspomnieniami, anegdotami, historyjkami, luźnymi myślami, żartami, zdjęciami związanymi z Dr Kellerem. Do tej pory udało nam się zebrać piękny materiał, ale liczymy, że w nadchodzącym czasie zaleje nas fala cudnych opowiastek z udziałem Najbarwniejszej Postaci, jaka stąpała po tej Ziemi.
Doktor Marek Keller miał mnóstwo pięknych pasji. Obok ukochanej zoologii jego wielką pasją było życie. Życie po swojemu.
Myślę, że spotkanie i obcowanie z Dr Markiem Kellerem było wielkim darem od losu. Tworząc tę książkę chcielibyśmy podzielić się z innymi tym, co dostaliśmy od Doktora. Podać dalej to, co nieświadomie nam przekazał – cząstkę siebie.
Po zebraniu materiałów dołożymy wszelkich starań, aby powstała piękna książka.
Czekamy z niecierpliwością na kolejne wspomnienia do końca grudnia 2012 roku pod adresem e-mail: olga.karbownik@gmail.com – i dziękujemy za to, co już do nas dotarło.

Darz Bór
studenci Wydziału Leśnego:
Olga Karbownik – 721 341 428
Mateusz Grzębkowski – 500 253 800

Mówiły jaskółki, że niedobre spółki.