Nowa strona Akcji Bałtyckiej (cz. 3: „O Akcji”)

Na stronie domowej: „O Akcji” powita was zdjęcie ptaka z naszym głównym hasłem promocyjnym: „Ptaki najbliżej jak można”. Warto tu wracać, bo zdjęcie każdego dnia miesiąca jest inne. Poniżej znajdziecie mapę Google z zaznaczoną lokalizacją naszych obozów terenowych i głównej siedziby w Gdańsku. Powiększając obraz można zobaczyć pod którym drzewem stoją namioty. Na panelach bocznych znajdziecie też nowe przyciski (nie wszystkie zakładki jeszcze działają, ale postaramy się to szybko zmienić). W przyszłości chcemy dodać opcję „Inne strony o nas”. Zamieścimy tam linki do stron gdzie można znaleźć teksty lub zdjęcia o Akcji. Liczymy na pomoc w odszukaniu takich miejsc. Może macie prywatne galerie ze zdjęciami lub wspomnieniami z Akcji? Chętnie je podlinkujemy.

Nawet ptak czasami spadnie na ziemię.

Malajskie