Międzynarodowe Dni Ptaków Wędrownych 2014 dobiegły końca

Plakat WMBD_2014i po imprezie 🙂 Było WSPANIALE! W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować i wesprzeć finansowo czy logistycznie piknik naukowy: naszym Wolontariuszom, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Pomorskiego, sponsorom prywatnym (Panu Grzegorzowi) i firmom (Zarządowi Morskiego Portu Gdynia S.A.), fundatorom nagród i upominków w konkursach Lanius-Books, Przyrodnicze.pl, Ecotone), Błękitnej Szkole we Władysławowie, Urzędowi Morskiemu w Gdyni i… pogodzie, która zafundowała nam słońce mimo przelotnych deszczów 🙂 Dziękujemy za przybycie i prezentację stoisk: Grupie Badawczej Ptaków Wodnych KULING, Stowarzyszeniu Ochrony Sów, Nadmorskiemu Parkowi Krajobrazowemu, Trójmiejskiemu Parkowi Krajobrazowemu, Trójmiejskiej Grupie Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków oraz Stowarzyszeniu Ptaki Polskie, którzy to wszyscy przygotowali moc atrakcji przyrodniczych dla małych i dużych. Dziękujemy również Ptasiej Strefie za wsparcie medialne.
Wasz entuzjazm dodał nam skrzydeł i już myślimy o przyszłorocznym pikniku. Na pewno znowu powędrujemy z rudzikiem i obejrzymy film pod gwiazdami o naszej pięknej, rodzimej przyrodzie. Już teraz rodzą się w naszej głowie nowe pomysły…nowe warsztaty, nowe wycieczki, nowi partnerzy. W przyszłym roku postaramy się również zamówić bardziej sprzyjającą pogodę 🙂 Do zobaczenia w Kuźnicy za rok!

A TUTAJ znajdziecie galerię zdjęć z imprezy – miłego oglądania!

Nawet ptak czasami spadnie na ziemię.

Malajskie