Ekostrefa z ptakami na Cudawiankach

cw2014_avatarWielkimi krokami zbliża się lato i okres wakacji. Z tej okazji co roku organizowane jest wydarzenie „LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: Cudawianki” inaugurujące sezon letni. W tym roku impreza odbywa się 21.06 w Gdynia na Plaży Śródmieście. Idea imprezy bazuje na nawiązaniu do tradycji Nocy Świętojańskiej. Cudawianki ożywiają i tworzą przestrzeń cudownych zdarzeń ku celebrowaniu radości życia i spontanicznemu uwalnianiu energii. W tym roku zapraszamy również my do EKOSTREFY pełnej warsztatów, pokazów, prelekcji promujących ekologiczny tryb życia. Wspólnie zastanowimy się co Matka Ziemia daje nam najlepszego. My wiemy, że są to ptaki, dlatego razem udamy się na wycieczkę w poszukiwaniu najpiękniejszych ptasich osobników, które umilają nam letnie poranki i dni (start godzina 12:00). Będziecie mogli również zdobyć sprawności ornitologa np. przeliczając ptasią wagę na morski piasek czy wspólnie tworząc CudoPtaka. Szukajcie stoiska Akcji Bałtyckiej w Ekostrefie pod szczęśliwą trzynastką 😉 w godzinach 12:00-18:00. Ponadto czeka tam wiele innych interesujących atrakcji. Wszystkie te aktywności są całkowicie otwarte dla uczestników wydarzenia.

Nie ufaj kobiecie z przodu, mułowi z tyłu, a marabutowi ze wszystkich stron.

Arabskie