Zapraszamy na jesień 2018 na Akcji Bałtyckiej!

Nastało lato. Wakacje, odpoczynek, urlopy, plażowanie, żniwa, jesień… Jaka jesień, przecież to dopiero początek lata? A w przyrodzie widać już pierwsze oznaki jesieni, jako że niektóre ptaki zaczęły już swoją jesienną wędrówkę. To znak, że już niedługo trzeba będzie wyruszyć w stare, dobrze znane miejsca, rozbić namioty, rozstawić sieci – i tym samym rozpocząć kolejny sezon Akcji Bałtyckiej.
Niniejszym ogłaszamy zatem otwarcie naboru na jesienne obozy AB 2018! Nasze prace prowadzić będziemy tradycyjnie w dwóch lokalizacjach, w następujących terminach:

Bukowo (Dąbkowice, gm. Darłowo): 1 sierpnia – 6 listopada,
Mierzeja Wiślana (Siekierki, gm. Krynica Morska): 16 sierpnia – 3 listopada.

Uwaga! Na Bukowie wolne terminy w grafiku zaczynają się od 19 sierpnia! Na Mierzei wolny jest cały sezon. Zgłaszać się można przez formularz na naszej stronie, w zakładce Zgłoś się (uprzednio się zalogowawszy), lub wysyłając formularz zgłoszeniowy (dostępny w Plikach do pobrania na stronie) na adres: akbalt@ug.edu.pl

Gwarantujemy moc pozytywnych wrażeń, spotkania z ciekawymi ludźmi, pobyt na łonie natury oraz oczywiście ptaki – najbliżej jak można.
Zapraszamy – przyjedźcie, spotkajmy się znów na Akcji Bałtyckiej! 🙂

Witaj, nieznajomy

Przysłowie na dziś

Lepsze jajo w gębie, niż kura w kurniku.

Hausa