Zapraszamy na wiosnę 2019 na Akcji Bałtyckiej!

w dniu 6 lutego 2019 |

Idzie luty, podkuj buty – mawiali nasi przodkowie, szykując się do lutowych mrozów. A my mówimy – idzie marzec, szykuj się na Akcję 🙂 Ani się obejrzymy, a luty minie, przyjdzie wiosna i rozpocznie się kolejny sezon wiosennych prac Akcji Bałtyckiej. Niniejszym otwieramy zatem możliwość zgłaszania się na nasze obozy!

Tradycyjnie wiosną działać będą dwa obozy – BukowoHel. Oto dokładne terminy:

Bukowo: 25 marca – 22 maja,
Hel: 22 marca – 18 maja.

Codziennie przez cały ten okres będziemy obrączkować ptaki, które podążać będą z zimowisk na swoje tereny lęgowe. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby do nas dołączyć!

Można się zgłaszać przez formularz on-line na stronie Akcji Bałtyckiej, w zakładce Zgłoś się (uprzednio się zalogowawszy), bądź wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny w plikach do pobrania i wysyłając go na adres mailowy: akbalt@ug.edu.pl

Zapewniamy to co zawsze: wspaniałą atmosferę, możliwość spotkania ciekawych ludzi, bliskość przyrody, uroki obozowego życia, no i oczywiście ptaki – najbliżej jak można.

Zapraszamy – zgłaszajcie się i przyjeżdżajcie! Spotkajmy się znów na Akcji Bałtyckiej! 🙂

PS. W związku z wyjazdem zagranicznym koordynatora grafiku (8 lutego – 3 marca) może się zdarzyć, że odpowiedź na zgłoszenie nadejdzie dopiero po kilku dniach. Bardzo prosimy o cierpliwość, na wszystkie zgłoszenia będziemy się starali odpowiadać tak szybko, jak to możliwe.

Witaj, nieznajomy

Przysłowie na dziś

Lepszy wróbel w garści niż latający żuraw.

Arabskie